bad.sk

Kompletné riešenie marketingu

Klient: MEDIA EVOLUTION

Všetko, alebo nič!  

Výzva, ktorá sa neodmieta....

BAD TEAM

Klient:

Spoločnosť Media Evolution sa zaoberá prevádzkovaním outdorovej LED obrazovky v centre Nitry. Vynikajúca poloha tohto digitálneho média je veľkým benefitom.

Zadanie:

vytvorenie brandu, nastavenie marketingu a výroba spotov ...
Keď sme si prešli Slovensko a videli úroveň prezentačných spotov a najstrašnejšiu vetu v tomto LED biznise "...miesto pre Vašu reklamu od XY euro", vedeli sme kde sú hranice, za ktoré sa nikdy nesmieme dostať.

Marketing:

Zmyslom nastavenia marketingu bolo využiť jedinečnú pozíciu "LED média" a vysokou úrovňou spotov zmeniť štandard prezentácie regionálnym firmám.

Zhodnotenie:

Obrazovka začala vysielať v decembri a v súčinnosti obchod-marketing bolo v prvom mesiaci spustených 37 firiem v mesačnej kampani. Počas 3 rokov pôsobenia sa firma stala v regióne neprehliadnuteľným médiom aj vďaka silnej marketingovej podpore a svojou "politikou kvality spotov". Firma Media Evolution sa stala pre rok 2011/2012 hlavným mediálnym partnerom basketbalového klubu a zároveň je aj mediálnym partnerom futbalového, hokejového klubu.

Intro spot:


Last modified on štvrtok, 27 október 2011 08:51
Spirit of the BAD

Website: www.bad.sk

TO SME MY ... každý sám sebou ... každý s vlastným prístupom ... každý s vlastnou hlavou ... to sme my ... "chlapci z nitry a jedno dievča"