bad.sk

Zabav sa, odfoť sa a leť

Klient: CK HECHTER

požiadavka "byť iný"

Kampaň sa niesla v duchu výnimočnosti. Chceli sme prekonať všetky tie zaužívané formy komunikácie na spotrebiteľa a zákazníka sme chceli vtiahnuť formou súťaže priamo deja.

O súťaži

Základným a nosným médiom bola LED obrazovka v Nitre spoločnosti Media Evolution pre jej výnimočnú polohu, za podporné médium padla voľba na Rádio MAX.

Mechanizmus súťaže

Hlavná výhra – zájazd na ostrov Kos v hodnote cca. 1858 euro – bol pritom jednoduchý: 

1. Sleduj LED obrazovku Media Evolution na hlavnej križovatke v Nitre.

2. Počúvaj rádio MAX.

3. Odfoť (sa) svojho kamaráta, mamu, uja tak, aby za nimi bol na LED obrazovke spot s logom "zabav sa, odfoť sa a letíš" na rôzne témy

4. Foto pošli mailom na sutaz@mediaevolution.sk

5. Hlasuj cez SMS za najlepšie foto!

Zhodnotenie kampane

Do súťaže bolo zaslaných 206 fotografií, za ktorých hlasovali ľudia s viac ako 2 000 SMS správami, pričom návštevnosť webstránky s takto vytvorenými fotografiami stúpla z priemerných 200 na 4 000 unikátnych návštevníkov.

 

Využitie LED obrazovky ako nosného média hodnotila spoločnosť Media Evolution:

“každý dobrý projekt podporí rozvoj celého odvetvia digitálnej reklamy v outdoore. Keďže sa radíme medzi priekopníkov v našom odbore, snažili sme sa ukázať potenciál nášho média, ktorý je v zahraničí už objavený a chceme tieto pozitívne skúsenosti pretaviť do našich podmienok. Naším zámerom je neunavovať slovenského spotrebiteľa iba jednoduchým vysielaním reklamných spotov. Práve naopak. Za pomoci dobrej kreativity hľadáme nové možnosti pre veľkoplošné obrazovky,“

 

Additional Info

  • TEST 1:
Last modified on piatok, 02 marec 2012 14:06
Spirit of the BAD

Website: www.bad.sk

TO SME MY ... každý sám sebou ... každý s vlastným prístupom ... každý s vlastnou hlavou ... to sme my ... "chlapci z nitry a jedno dievča"