bad.sk

Najkrajšie silikóny

Klient: SOUDAL

nezáleží čo lepíte, spájate, vypĺňate, tu je riešenie 

Cieľom imidžovej kampane www.najkrajsiesilikony.sk bolo upozorniť na univerzálnosť silikónu SOUDAL. Spojiť brand SOUDAL - so všeobecným “silikón”.

Klient:

belgický koncern SOUDAL, ktorý patrí k popredným svetovým producentom stavebnej chémie, obzvlášť v oblasti polyuretánových pien sa radí do svetovej špičky a prostredníctvom výraznej podpory výskumu
a najmodernejších technológií sa stáva novátorom a nositeľom mnoho registrovaných ochranných patentov výnimočných vlastností ich výrobkov.

Kampaň:

Myšlienkou kampane bolo vyjadrenie univerzálnosti silikónu SOUDAL. Na odkomunikovanie príbehu bolo vybraných 12 LED OBRAZOVIEK v sieti bigfish média.

 

Prieskum:

Prieskum poznateľnosti brendu sa realizoval v lokalitách Banská Bystrica, Detva, Košice, Liptovský Mikuláš, Nitra, Pezinok, Púchov, Senica, Trenčín, Zvolen. Výber lokalít, rovnako ako aj počet opýtaných respondentov bol náhodný. Celý prieskum sa realizoval pomocou dotazníkovej metódy. Princíp prieskumu spočíval v pýtaní sa náhodných respondentov "pred" a "po" kampani.

Vyhodnotenie kampane:

Najdôležitejšie údaje z "čísiel", ktoré sme zistili: 

Spontánna znalosť značky: pred kampaňou 14% - po kampani 41%
Vizuálna znalosť značky: 
pred kampaňou 20% - po kampani 51%


Last modified on streda, 26 október 2011 17:47
Spirit of the BAD

Website: www.bad.sk

TO SME MY ... každý sám sebou ... každý s vlastným prístupom ... každý s vlastnou hlavou ... to sme my ... "chlapci z nitry a jedno dievča"