bad.sk

Veľká ryba

Klient: bigfish média

... keď kvalita presvedčí  

Chlapci z Nitry robia pre BA ...

BAD TEAM

Klient:

Mediálna agentúra bigfish média s.r.o. sa zaoberá prenájmom velkoplošných LED obrazoviek. V súčastnosti má 22 obrazoviek v rámci celého Slovenska.

Riešenie marketingu:

Od spolupodielania sa pri tvorbe obchodného mena, celého brandu, tvorby webu až po výrobu spotov. Pre mediálnu agentúru sa nám podarilo zrealizovať viac úspešných celoslovenských kampaní. Spomeniem "univerzálny silikón, program pre mladé rodiny, ..... ale chcem sa venovať jednej o ktorej sa mediálne veľa nehovorilo, ale mala veľmi zaujímavé výsledky.


 

 

Klient: Meda Pharma

kampaň: MEDA - Allergodil   

Meda Pharma je nadnárodná farmaceutická spoločnosť orientovaná na ekonomicky efektívne a medicínsky zaujímavé produkty. Má pobočky v 30 krajinách Európy a jej produkty sa prostredníctvom partnerov predávajú vo viac ako 100 krajinách celého sveta.

Ich produkty sú určené na liečbu diabetickej neuropatie, alergických ochorení a astmy, liečbu zápalových ochorení, bolesti, ochorení zažívacieho traktu, srdcovo-cievnych ochorení a ochorení kože. Významnú zložku portfólia spoločnosti Meda zaberajú aj výživové doplnky a voľne predajné lieky. 

Mechanizmus kampane:

kampaň bola postavená na odovzdaní informácii

ALERGIA? ... VÝTOK Z NOSA NEZNAMENÁ VŽDY LEN PRECHLADNUTIE

Rýchla úľava > Jednoduché použitie > Dobre tolerovaná liečba > ALLERGODIL nosový sprej 5 ml

kampaň bola postavená na 2 médiách

1. digitálny outdoor sieť bigfishmedia

2. internetový portál zoznam.sk a jeho partnerské internetové magazíny

Reklamný spot:

 


Vyhodnotenie kampane:

Last modified on štvrtok, 27 október 2011 08:50
Spirit of the BAD

Website: www.bad.sk

TO SME MY ... každý sám sebou ... každý s vlastným prístupom ... každý s vlastnou hlavou ... to sme my ... "chlapci z nitry a jedno dievča"