bad.sk

Vínny festival v Nitre

Klient: NITRIANSKY VÍNNY FESTIVAL

Organizátor: ŠTEFAN KÓŇA, vizionár - nadšenec

svojim nadšením nás strhol a my sme mu pomohli strhnúť lavínu 

Milovníci kvalitného vína si v meste pod Zoborom prišli na svoje. 9. - 10. novembra 2012 sa v Nitre odštartovala nová unikátna tradícia. Prvý ročník Nitrianskeho vínneho festivalu nám ponúkol množstvo pôžitkov i prekvapení. V prvom rade degustácie vynikajúcich vín z ponitrianskeho regiónu a pre porovnanie aj z iných oblastí Slovenska i Moravy. V neposlednom rade zasvätenie do tajov ich výroby s možnosťou vstúpiť do pivníc a pivničiek, ktorých prah verejnosť nikdy neprekročila.

Realizácia:

Vytvorenie jednotného vizuálu Nitrianského vínneho festivalu. Printové materiály, TV spot, vytvorenie web stánky, facebook fanpage...až po kampaň, outdoor, print, digitálny outdoor, facebook.

Výsledky:

Mesiac pred festivalom bola na webstránke denná návštevnosť od 350-450 unikátnych návštevníkov, ktorá narastala a vrcholila pár dní pred festivalom, kedy návštevnosť dosiahla 1.344 jedinečných návštevníkov. Počas tohto obdobia sa vytvorila na FACEBOOK FANPAGE komunita 4.360 fanúšikov.

 

Hodnotenie:

spiaca Nitra vyšla do ulíc a akcia očividne zaplátala veľkú dieru... neuveriteľná atmosféra, krásne pivnice a všade plno ľudí... ľudia sa bavili a za všetkých prajníkov aj neprajníkov veľké ĎAKUJEME ŠTEFAN!

Festival v médiách:

http://www.cas.sk/clanok/236231/nitriansky-vinny-festival-otvorili-136-pivnic-a-je-z-toho-rekord.html

http://www.ta3.com/clanok/1009302/nitra-otvorila-vinarske-pivnice-konal-sa-vinny-festival.html

Last modified on utorok, 13 november 2012 12:53
Spirit of the BAD

Website: www.bad.sk

TO SME MY ... každý sám sebou ... každý s vlastným prístupom ... každý s vlastnou hlavou ... to sme my ... "chlapci z nitry a jedno dievča"