bad.sk

HM Cars na Autosalone 2011 Nitra

Klient: HM CARS

expozícia ktorá zažila svoj príbeh 

Vniesli sme život do pavilónu, kde sa odohrával príbeh z ulíc mesta Nitra. Stánok HM CARS bol atraktívny svojím prevedením v "URBAN STYLE". Atmosféra bola dotvorená veľkoplošnou obrazovkou s hudobným doprovodom.

Klient:

HM Cars Nitra – autorizovaný predajca a servis luxusných automobilov LAND ROVER, RANGE ROVER, JAGUAR, VOLVO a talianskych značiek automobilov ALFA ROMEO, FIAT a LANCIA. HM CARS svojim multibrandovým komplexom zastrešujúci všetky tieto značky pod jednou strechou je jeden z mála v Európe.

Realizácia expozície:

Hlavným ťahákom expozície bol Range Rover EVOQUE, ktorý vyjadruje exkluzivitu a vyvoláva emócie, jeho sofistikovaná aura je v harmónii s eleganciou mestského automobilu. Automobil mal Slovenskú premiéru na Autosalóne. Zastúpenie mali všetky značky spoločnosti HM-CARS, ktoré boli vnesené do priestoru, kde kulisu tvorili významné časti mesta Nitry, čím sme priamo prepojili Showroom HM-CARS s mestom Nitra.

Dominantným "background" prvkom bola velkoplošná obrazovka, na ktorej boli odprezentované všetky značky spoločnosti. V spojení so zvukovou kulisou, krásnymi ženami a návštevníkmi autosalónu tak vznikol "skutočný mestský život".

Hodnotenie:

Expozícia HM Cars, bola realizovaná v extrémne nízkom časovom horizonte “včera bolo neskoro.” Bez ohľadu na časovú tieseň sa nám podarilo zrealizovať expozíciu, o ktorej sa na internetových portáloch s automobilovým zameraním písalo ako o “príjemnom prekvapení celého autosalónu, alebo ako o najlepšom stánku výstavy”. Čím my považujeme realizáciu za úspešnú.


BAD TEAM

Last modified on štvrtok, 27 október 2011 11:16
Spirit of the BAD

Website: www.bad.sk

TO SME MY ... každý sám sebou ... každý s vlastným prístupom ... každý s vlastnou hlavou ... to sme my ... "chlapci z nitry a jedno dievča"